زیست فناوری کشاورزی

مرکز جامع اطلاع رسانی

رویداد بیوآسیا 2018

زمان برگزاری: 22-24 فوریه سال 2018 ( 3 الی 5 اسفند 1396) 

مکان برگزاری:  شهر حیدر آباد کشور هند

رویداد بیوآسیا مجالی برای توسعه، غنی سازی و تشویق به ایجاد نوآوری های جدید، انجام اکتشافات تاثیرگذار و ارایه راهکارهای مفید در صنعت جهانی می باشد که طی آن مسایل روز جهان با هدف ایجاد همگرایی بین بازیگران اصلی این حوزه می باشد. این رویداد هر ساله شاهد حضور صنایع زیست فناوری به ویژه زیست فناوری پزشکی، موسسات تحقیقاتی، سرمایه گذاران، ارایه دهندگان خدمات، سیاست گذاران، تنظیم گران و تحلیل گران می باشد.

با توجه به ظرفیت بالای کسب و کار در حوزه زیست فناوری، بیوآسیا فضای مناسبی را در راستای ایجاد همکاری، سرمایه گذاری مشترک، ادغام صنایع و ایجاد صنعت مشترک که به یکی از بخش های جدایی ناپذیر صنایع تبدیل شده است، ایجاد کرده است. این رخداد همچنین فرصتی را برای صنایع ایجاد می نماید تا با حضور در نمایشگاه، بتوانند توانمندی ها، محصولات و خدمات خود را ارایه کنند. به عنوان یک نهاد متعهد به زیست فناوری، بیوآسیا مشوقی برای تعامل دانش و تجربه بین بازیگران عرصه تولید، متخصصین دانشگاهی و متحققان جوان به منظور شناسایی و ارتقای نوآوری ها و اختراعات با اهدای جوایز و تقدیر از ایشان می باشد.

پس از مشارکت بیش از 50 کشور در رویداد بیوآسیا 2017، این گردهمایی برای پانزدهمین سال متوالی در تاریخ 22-24 فوریه سال 2018 ( 3 الی 5 اسفند 1396) در کشور شهر حیدر آباد کشور هند برگزار می شود. از محورهای اصلی این رویداد برگزاری کنفرانس های تخصصی، برپایی غرفه های نمایشگاهی، معرفی و اهدای جوایز به محققان برتر علمی و بازدید از موسسات علمی معتبر می باشد. 

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 

فراخوان شرکتها جهت شرکت در رویداد بیوآسیا 2018

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار ویژه

اخبار

این پایگاه اطلاع رسانی به کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری تعلق دارد.