زیست فناوری کشاورزی

مرکز جامع اطلاع رسانی

زیست درمان ماهان

شرکت دانش بنیان پروبیوتیک

 

نام شرکت دانش بنیان: زیست درمان ماهان

حوزه فعالیت: پروبیوتیک 

محصولات: 

مکمل پروبیوتیک مخصوص آبزیان (Bio-Aqua و Bio-Aqua pond)

مکمل پروبیوتیک آبزیان زینتی (Bio-Clar

پروبیوتیک ویژه خوراک آبزیان زینتی (Bio-Aqua-Ornamental

مکمل پروبیوتیک مخصوص طیور (Bio-Poul-WS و Bio-Poul)

پروبیوتیک پرندگان زینتی (Ornamental-Birds)

مکمل پروبیوتیک مخصوص نشخوارکنندگان (Bio-Rumina

مکمل پروبیوتیک اختصاصی اسب (Bio-Equine)

مخمر پروبیوتیک ساکارومایسس سرویزیه ویژه نشخوارکنندگان-مخمر دامی (RumYeast

پروبیوتیک زنبورعسل (Probio-Apis)

پروبیوتیک حیوانات خانگی (Probio-Pet

شماره تماس:  ۷۷۱۹۶۵۶۳ (۰۲۱) ۹۸+

آدرس: تهران - میدان رسالت - خیابان فرجام شرقی - چهارراه حیدرخانی - پلاک ۵۹۷

ایمیل: https://t.me/zistdarmanmaha

وبسایت: http://biodep.ir/

 

شرکت دانش بنیان زیست درمان ماهان از سال ۱۳۸۹ با مشارکت پیشگام صنعت تولید مکمل‌های پروبیوتیک (شرکت دانش بنیان زیست تخمیر) و با هدف دست یابی به دانش فنی تولید مکمل‌های پروبیوتیک دام، طیور و آبزیان فعالیت تحقیق و توسعه‌ی خود را آغاز نمود. این شرکت پس از دست یابی به دانش فنی تولید این محصولات و جداسازی میکروارگانیسم‌های پروبیوتیک از منابع بومی کشور و ثبت آن‌ها در مرکز جهانی اطلاعات زیست فناوری(NCBI) با هدف تولید صنعتی در سال ۱۳۹۴ تأسیس گردید. 

همچنین این مجموعه موفق به ابداع روش بسیار کارآمدی، با توجه به امکانات فعلی کشور در ساخت محصولات پروبیوتیک با روش اسپری درائینگ و طراحی آن شده‌است. این مجموعه توانسته‌ با تجهیز سالن‌های تولید، کنترل کیفیت و ساپورتینگ دارای استانداردهای جهانی به تولید فراورده‌های پروبیوتیک با کیفیت بالا دست یابد. کیفیت بالای محصولات تولید شده در مقایسه با نمونه‌های خارجی موجود در بازار و همچنین ظرفیت بالای تولید به وسیله این روش نیاز کشور در حوزه‌ی درمانی و سلامت انسان و دام را تأمین نموده است. 

شرکت دانش بنیان زیست درمان ماهان با توجه به تولید محصولات زیست فناوری نوین به عضویت پارک علم و فناوری پردیس با هدف بومی سازیِ فناوری زیستی تولید مکمل‌های پروبیوتیک در صنعت عظیم و رو به رشد دام، طیور و آبزیان به منظور تولید غذایی سالم و رفع نیاز کشور به واردات در آمده است. 

این شرکت پس از اخذ تمامی مجوزهای لازم از سازمان دامپزشکی کشور و اخذ ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۸ از شرکت DAS انگلستان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، فراورده‌های لبنی و صنایع وابسته از محصولات خود رونمایی کرده و در حال حاضر محصولات این شرکت با لوگوی تجاری ®BioDEP به بازار عرضه می‌شود. فرمولاسیون این محصولات جهت استفاده اختصاصی کلیه گروه‌های طیور (مرغ بومی، مرغ تخمگذار، مرغ گوشتی، مرغ مادر، مرغ اجداد، شترمرغ، بوقلمون، بلدرچین و ...)، آبزیان (ماهی و میگو)، نشخوارکنندگان، اسب، آبزیان زینتی (ماهیان آکواریومی)، پرندگان زینتی (قناری، طوطی، کاسکو، مرغ عشق، عروس هلندی، مرغ مینا، کبوتر، فنچ و ...)، حیوانات خانگی (گربه، سگ و ...) و زنبورعسل طراحی شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار ویژه

اخبار

این پایگاه اطلاع رسانی به کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری تعلق دارد.