زیست فناوری کشاورزی

مرکز جامع اطلاع رسانی

جشنواره ایده های برتر کشاورزی بخش کشاورزی و منابع طبیعی

به منظور کشف ایده‌های جدید برای رفع مسائل و مشکلات بخش کشاورزی و تبدیل آن به کسب و کارهای نوپا، جشنواره ایده‌های برتر بخش کشاورزی با محوریت سازمان تحقیقات در تابستان امسال برگزار می شود.

 محمود حجتی وزیر جهاد در نامه‌ای خطاب به معاونین خود، رؤسای سازمان‌ها و مدیران عامل شرکت‌های وابسته به این وزارت و رؤسای سازمان جهاد کشاورزی استان‌ها، ضمن اشاره به برگزاری جشنواره ایده‌های برتر بخش کشاورزی، بر حمایت همه جانبه و اطلاع رسانی گسترده از برگزاری این جشنواره تاکید کرد.

وی خاطرنشان ساخت: به منظور انتخاب ایده‌های برتر، فهرست اولویت بندی شده از عناوین چالش‌ها، مسائل و مشکلات بخش در حوزه تخصصی مرتبط احصاء و به سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی منعکس شود.

حجتی، نحوه پیاده سازی ایده‌های برتر یا تبدیل آنها به کسب و کارهای نوپا و مشخص شدن چگونگی حمایت‌ها را مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: اطلاع رسانی گسترده به افراد ذی نفع به طرق مقتضی انجام شود.

این رویداد زمینه سازی برای ایجاد کسب و کار نوپا برای ایده های برتر است و هدف از برگزاری این جشنواره، حمایت از طرح های دارای قابلیت تجاری سازی جهت توسعه طرح ها، ایده ها و فناوری ها تا دستیابی به حداقل محصول قابل پذیرش شامل تامین محل کار، منابع مالی، ارائه مشاوره ، ارتباط پایدار با ایده پردازان و فناوران در جهت تجاری سازی محصولات و حمایت از توسعه ایده ها، فناوری ها و طرح ها جهت ارائه در بازارهای جهانی در صورت برخوردار بودن از ویژگی های لازم است.

علاقمندان می توانند ایده های خود در بخش دامپزشکی را با محورهای موضوعی: واکسن، سرم، مواد بیولوژیک، تجهیزات، دارو، فناوری های نوین، بهداشت مواد غذایی، خوراک دام و… تا تاریخ ١٠ خرداد ماه ١٣٩٨ ارسال نمایند.

زمان: نیمه دوم مردادماه 98

مهلت ارسال ایده: 10 خرداد 98

مکان برگزاری: تهران، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

برای ارسال ایده ها و اطلاع از نحوه برگزاری به سایت زیر مراجعه فرمایید. 

جشنواره ایده های برتر بخش کشاورزی و منابع طبیعی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار ویژه

اخبار

این پایگاه اطلاع رسانی به کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری تعلق دارد.