زیست فناوری کشاورزی

مرکز جامع اطلاع رسانی

پویا ژن آزما

 

نام شرکت دانش بنیان: پویا ژن آزما

حوزه فعالیت: واکسنهای دام، طیور و آبزیان

محصولات: واکسن نوترکیب نیوکاسل

شماره تماس: 02140443676-7 / 09101438051 

آدرس: تهران ، میدان شهرزیبا ، کنار گذر غرب به شرق اتوبان همت ، خیابان پردیس ، مجتمع پردیس 1 ، واحد 14

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید / این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وبسایت: http://pgazma.ir/

 

شرکت دانش بنیان پویا ژن آزما با مسئولیت محدود در سال 1389 با هدف تحقیق، تولید، تهیه و توزیع مواد و تجهیزات بیوتکنولوژی مورد استفاده در حوزه های تحقیقات، درمان، پیشگیری، تشخیص و بیماریها، حفاظت از محیط زیست و ارائه خدمات تحقیقاتی و آموزشی در این حوزه ها فعالیت خود را آغاز کرد. آزمایشگاه تحقیقات بیوتکنولوژی پویا ژن از سال 1392 تاسیس شد که در کنار تجهیزات و امکانات کافی و حضور کادر علمی آموزش دیده و مجرب، همواره مکانی مناسب جهت انجام طرحهای پژوهشی و برگزاری کارگاههای تخصصی بوده است. تا کنون ده ها طرح پژوهشی با مشارکت پژوهشگران از سراسر کشور در  این آزمایشگاه به سرانجام رسیده است. از دیگر فعالیتهای این آزمایشگاه ارائه خدمات تخصصی متنوع بخصوص در زمینه شناسایی مولکولی باکتریها، ویروسها و قارچها و همچنین کلونینگ و بیان ژن در میزبانهای مختلف بوده است. این شرکت بخش آزمایشگاه همکار معاونت غذا و دارو با دامنه میکروبیولوژی تخصصی در زمینه غذا و نوشیدنی، مواد آرایشی و بهداشتی و سلولزی را در سال 1397 به خدمات خود افزوده است.

وجود نیروی مجرب و فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر کشور در کنار روحیه کار گروهی در این شرکت موجب علاقه مندی بیشتر دانشجویان و پژوهشگران حوزههای مرتبط جهت همکاری با شرکت پویاژن آزما شده است. از این رو در حال حاضر پروژه های پژوهشی متعددی توسط کادر آزمایشگاهی و پژوهشگران دانشگاههای مختلف جهت همکار در انجام طرح یا تبدیل ایده به محصول صنعتی شده است. در این راستا این شرکت تا کنون توانسته است با پشتوانه نیروهای متخصص ده ها طرح پژوهشی کاربردی با هدف تولید محصولات مورد نیاز جامعه علمی و صنعتی کشور را به اتمام رساند و محصولات مختلفی تولید کند. از این میان، انواع کیتهای جداسازی DNA و بیوفیلتر تصفیه کننده پساب های صنعتی از مهمترین محصولات پویاژن آزما میباشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار ویژه

اخبار

این پایگاه اطلاع رسانی به کارگروه کشاورزی ستاد توسعه زیست فناوری تعلق دارد.